Návlek pro koktejlový stůl.

Návlek na koktejlový stůl bílá
Návlek pro koktejlový stůl šampanNávlek pro koktejlový stůl fialováNávlek pro koktejlový stůl hnědáNávlek pro koktejlový stůl červenáNávlek pro koktejlový stůl bordoNávlek pro koktejlový stůl detail
Sklad.č. UK0070115:

Návlek pro koktejlový stůl  z lehké a splývavé polyesterové tkaniny je nedílnou součástí dekorace koktejlových stolů ve vaší restauraci nebo foajé hotelu. Jednoduchá a snadná údržba, minimální mačkavost se spojují v dokonalý celek s výběrem barev. Ubrus je dokonalým prvkem s elegantním řešením pro profesionální vytvoření příjemného a svátečního prostředí v interiéru i v exteriéru. Střih  ubrusu (viz obrázek - detail)  umožňuje bohatou dekoraci kolem nohy stolu. Návlek není určen pro volné položení, je nutno jej vždy stáhnout mašlí nebo stuhou k noze stolu, jak je uvedeno na obrázku.

Dezén            :          hladký mat
Složení          :          100% pes
Hmotnost     :          180g/m2
Rozměr        :          kolo 70-90cm/výška 100-115cm
Údržba :                        

Možnost výšivky,  individuální  textilní etikety (všívaný  štítek s logem, názvem odběratele).

Min. objednávka 5ks.
I s mašlí v barvě.
Barvy se mohou dle vašeho monitoru mírně lišit od skutečnosti.
260.00Kč bez DPH

Požádejte o vzorek. Nenašli jste své požadované rozměry nebo barvu? Napište nám.

Ochrana osobních údajů

Odesláním poptávky souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů pouze Správcemv souladu s "Ochrana osobních údajů Horecatex". tyto údaje nejsou předávány žádným zpracovatelům. Slouží pouze pro komunikaci v rámci vaší poptávky.

 

Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.